pripája sa...

ŠPECIALISTA PROCESOV

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 000 EUR/mes.
Publikované asi 2 mesiacmi
Kontakt Kolesárová Katarína
Ref. Č. 9056

Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti na pozícii ŠPECIALISTA PROCESOV:

Vašou náplňou práce bude:

  • Analyzovať, definovať a dokumentovať procesy v spoločnosti
  • Neustále hľadať nové možnosti zvyšovania efektivity procesov a práce
  • Zúčastňovať sa stretnutí s manažérmi oddelení pri hľadaní nových možností
  • Komunikovať navrhované riešenia interným aj externým stranám
  • Podporovať interných klientov pri implementácii nových procesov

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • VŠ vzdelanie ekonomického zamerania
  • Minimálne 3 roky praxe na podobnej pozícii
  • Skúsenosti s analýzou procesov vo finančnej oblasti
  • Preukázateľné výsledky na projektoch zlepšovania a implementácie procesov
  • Aktívna znalosť Anglického jazyka
  • Silné analytické myslenie
  • We are required by law to disclose basic wage component (minimum salary) for the advertised positions. We carefully consider your professional competencies, qualifications and experience in our compensation package and/or when offering you other positions. Our compensation philosophy is to pay fairly, also considering market situation and the value employees may bring to the company.

Benefity

  • Home office
  • Flexibilný pracovný čas
  • Práca v centre mesta
  • Garantované finančné benefity priblížime na osobnom stretnutí

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?utm_source=email

Finance a bankovníctvo a investície | Analýzy | Kontroling | Poisťovníctvo | Investovanie | Analytik | Kontrolór | Metodik | Špecialista | Manažér | Centrá zdieľaných služieb | Cenotvorba | Projekt | Reportovanie | Senior | Správa aktív | Zaisťovníctvo | Komplexný | Proces | Financial specialist