pripája sa...

ŠPECIALISTA PREDKVALIFIKÁCIE KLIENTOV - TALIANČINA

Lokalita Bratislavský kraj
Publikované 3 mesiacmi
Kontakt Sopková Terézia
Ref. Č. 18379

Náš klient, expert v oblasti financií, hľadá nové posily do svojho medzinárodného tímu a práve vám sa otvára možnosť uplatniť svoje jazykové znalosti pri zaujímavej investigatívnej pozícii v oblasti administratívy s využitím talianského a anglického jazyka.

Vašou náplňou práce bude:

  • zisťovanie klientskych informácií
  • predkvalifikácia klientov pred nadviazaním obchodných vzťahov
  • zber dát a ich vyhodnocovanie v interných nástrojoch spoločnosti
  • komunikácia so zahraničnými pobočkami spoločnosti
  • správa a procesovanie dokumentácie
  • analýza rizikovosti spolupráce s potenciálnym klientom (nefinančný smer)
  • reportingové a administratívne aktivity
  • denné využitie cudzích jazykov (mailovo a telefonicky)
  • participácia na projektoch tímu

Požiadavky

Radi sa stretneme s kandidátmi, ktorí majú:
  • ukončené SŠ/VŠ vzdelanie
  • aktívna znalosť ANGLICKÉHO a komunikatívna znalosť TALIANSKÉHO jazyka
  • orientáciu na detail
  • tímového ducha
  • flexibilný charakter
  • aktívnu úroveň MS Office (Word, Excel)

Spoločnosť ďalej ponúka zaujímavý systém firemných výhod, možnosť odborného a profesionálneho rastu, zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

Business Support Center | Finance a bankovníctvo a investície | Administratíva | Finance | Bankovníctvo | Špecialista | Analytik | Kontrolór | Spracovania dát | Back office | Risk | Administration