pripája sa...

ŠPECIALISTA PRE VZDELÁVANIE V OBLASTI ROZVOJA ĽUDÍ

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 000 - 1 500 EUR
Publikované 9 mesiacmi
Kontakt Kostecká Mária
Ref. Č. 4-26-29411

Baví Vás administratívna práca a máte radi prácu s internými systémami? Ste komunikatívny typ s organizačným duchom? Pošlite nám svoj životopis.

Vašu náplňou práce na tejto pozícii budú:

  • Administratívne činnosti s interným systémom
  • Pravidelná komunikácia so zamestnancami týkajúca sa vzdelávacích aktivít
  • Medzinárodná komunikácia a support v oblasti tréningov a vzdelávania
  • Reportingové aktivity

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Pracovné skúsenosti aspoň 2 roky
  • Komunikatívna úroveň Anglického jazyka
  • Chuť pracovať s internými systémami a toolmi
  • Tímový duch

Benefity

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké benefity:
  • Plne hradené stravné lístky
  • Poukážky v hodnote 25 EUR
  • 5 dní dovolenky navyše
  • Možnosť čerpať 6 sick days za kalendárny rok
  • Prvé 3 dni plne preplatenej PN-ky
  • Príspevok pri narodení dieťaťa
  • Rôznorodé zľavy v športových / wellness centrách

Business Support Center | Administratíva | Administratívny pracovník | Development and education specialist