pripája sa...

Špecialista pre výstavbu káblov

Lokalita Trenčín
Platové ohodnotenie 1 300 - 1 700 EUR/mes.
Publikované 2 mesiacmi
Kontakt Otrusina Michaela
Ref. Č. 5-30-30599

Máš skúsenosti s vývojom káblov? Prípadne si pracoval ako procesný inžinier v spoločnosti, ktorá vyrába káble? Hovoríš aktívne Anglicky?
Ponúkame Ti prácu na oddelení výskumu a vývoja v medzinárodnej spoločnosti:
Tvojou náplňou práce bude:

  • Aktívna účasť a podpora v prebiehajúcich projektoch pre materiálne, konštrukčné, procesné a testovacie oblasti
  • Monitorovanie a kontrola stavu projektov
  • Zodpovednosť za IMDS – medzinárodný systém pre materiálové údaje
  • Sledovanie noriem, účasť na výbore VDE/KEMA/IEC
  • Nepretržitý a systematický proces porovnávania s konkurenciou (benchmarking)
  • Simulácie káblov, koordinovanie IPR
  • Zodpovednosť za vydávanie a udržiavanie patentových prihlášok
  • Starostlivosť o portfólio káblov : Definovanie schvaľovacieho procesu, nových kvót
  • Štandardizácia dátových hárkov, farebné kódovanie
  • Tvorba pracovných pokynov

Požiadavky

  • anglický jazyk - stredne pokročilý B2 ( denná komunikácia so zahraničím - Čína, Srbsko)
  • prax v odbore je podmienka
  • VŠ v odbore : technické, strojárske, chemické
  • MS Excel, MX Word na pokročilej úrovni
  • vodičský preukazskupiny B
  • dobré komunikačné zručnosti
  • flexibilita, iniciatíva, tvorivosť

  • variabilná zložka mzdy ( osobné ohodnotenie, prémie - v závislosti od seniority)
  • flexibilný pracovný čas
  • možnosť osobného a profesijného rastu
  • zaujímavý sociálny program
  • vzdelávanie

Engineering | Výroba a prevádzka | Elektrotechnika | Strojárstvo | Inžinier | Procesný inžinier | Vývoj | Proces | Prototypy | RandD | Project Manager