ŠPECIALISTA PRE PLATBY A POISTNÉ ZMLUVY S FRANCÚZSKYM JAZYKOM

Lokalita Bratislavský kraj
Publikované dňom
Kontakt Mišová Kristína
Ref. Č. 1-26-25124

Popredná medzinárodná spoločnosť, ktorá je celosvetovo úspešná v oblasti poisťovníctva a zaisťovníctva, sa rozhodla posilniť svoj tím pracovníkov. Pokiaľ sa vyznáš vo financiách a práca s dátami ťa baví, chceš sa im venovať viac do hĺbky, tak neváhaj a zašli svoj životopis.

Tvojou náplňou práce bude:

  • starostlivosť o pridelené portfólio medzinárodných klientov
  • ´end to end´ proces (komplexnosť práce)
  • správa, porovnávanie a evidencia účtovných dokladov, zmlúv
  • analýza vzniknutých rozdielov a nezrovnalostí
  • cash manažment, správa záväzkov a pohľadávok
  • porovnávanie finančných dokladov s poistnými a zaisťovacími zmluvami
  • aktívna komunikácia s oddeleniami spoločnosti a externými biznis partnermi v cudzom jazyku
  • riešenie ad hoc situácií a problémov
  • kontrola údajov a dát
  • práca v Exceli a databázach, interných systémoch

Požiadavky

Požiadavky:
  • ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie ekonomického zamerania
  • aktívna znalosť anglického a francúzskeho jazyka
  • minimálne 6 - mesačná prax v administratíve/účtovníctve/poisťovníctve je veľkou výhodou
  • veľmi dobrá úroveň MS Office
  • chuť učiť sa nové veci a aktívne pracovať na svojom rozvoji

Spoločnosť ďalej ponúka zaujímavý systém firemných výhod, možnosť odborného a profesionálneho rastu, zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

Business Support Center | Finance a bankovníctvo a investície | Administratíva | Finance | Poisťovníctvo | Analýzy | Účtovníctvo | Účtovník | Analytik | Fakturant | Kontrolór | Špecialista | Spracovania dát | Excel | Administration