SENIOR HR ŠPECIALISTA - OBLASŤ ODMEŇOVANIA A OCHRANY OSOBNÝCH ÚDAJOV

Lokalita Nitrianský kraj
Publikované 3 mesiacmi
Kontakt Ivanová Martina
Ref. Č. 23590

Máte znalosť zákonníka práce? Venovali ste sa oblasti odmeňovania zamestnancov a problematike ochrany osobných údajov?

Ak ste odpovedali ÁNO, ponúkame Vám príležistosť zužitkovosť Vaše skúsenosti a znalosti na pozícii SENIOR HR ŠPECIALISTA - OBLASŤ ODMEŇOVANIA A OCHRANY OSOBNÝCH ÚDAJOV.
Pozíciu obsadzujeme pre významnú výrobnú spoločnosť s dlhoročným pôsobením v Nitre. Náš klient hľadá skúseného kandidáta s líderskými skúsenosťami a s aktívnym prístupom.

Hlavná náplň práce:

  • Dohľad nad oddelením administratívy a mzdovými účtovníčkami
  • Dohľad nad výkonom práce podriadených a ich koordinovanie (3 zamestnanci)
  • Analýza trhu a trendov na Slovensku a návrhy zmien pre oblasť odmeňovania zamestnancov
  • Aktívna účasť na nastavovaní interných pravidiel v oblasti odmeňovania
  • Kompletné zastrešenie problematiky ochrany osobných údajov pre celý závod, sledovanie zákona, implementácia zmien a zaškoľovanie zamestnancov
  • Príprava rozpočtu
  • Príprava súvisiacich štatistík a reportov

Požiadavky

Požiadavky na úspešného kandidáta:
  • Výborná znalosť zákonníka práce
  • Skúsenosť a prehľad v oblasti systému odmeňovania
  • Predchádzajúca skúsenosť a orientácia v problematike ochrany osobných údajov
  • Skúsenosť s vedením ľudí - PODMIENKA
  • Znalosť anglického jazyka - VÝHODA
  • Znalosť systému SAP - HR modul - VÝHODA
  • Precíznosť
  • Kolegiálny prístup, tímovosť

Benefity

  • Motivujúce platové ohodnotenie
  • 13-ty plat
  • Preplácanie nadčasov
  • Flexibilný pracovný čas
  • Podpora vzdelávania
  • Rôzne benefity v oblasti športových, kultúrnych aktivít a zdravotnej starostlivosti
  • Pravidelné teambuildingové aktivity
  • Zamestnanecké zľavy na nákup výrobkov

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=hr-administrativa-a-pravo

HR a kancelářské služby | Finance a bankovníctvo a investície | HR | Účtovníctvo | Účtovník | Špecialista | Generalista | Mzdy | Kompenzácia a výhody | HR Specialist