ŠPECIALISTA PRE OBLASŤ DOPRAVY A ŠPEDÍCIE s anglickým jazykom

Lokalita Nitrianský kraj
Publikované 4 mesiacmi
Kontakt Ivanová Martina
Ref. Č. 23746

Stabilná a expandujúca medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti dopravy a špedície hľadá do svojich radov nového kolegu, ktorý je schopný komunikovať plynule v anglickom jazyku a hľadá dynamickú prácu, kde sa môže rozvíjať a niečo nové naučiť.

Okrem komplexného zaškolenia na pozíciu na Vás čaká príjemné pracovné prostredie a možnosť stať sa odborníkom v oblasti dopravy a špedície.

Náplň práce zahŕňa:

  • Denný kontakt so zákazníkmi
  • Spracovanie objednávok a požiadaviek od zákazníkov
  • Negociácie zmluvných podmienok a zmluvných náležitostí
  • Komunikácia s prepravnými spoločnosťami
  • Budovanie vzťahov so zákazníkmi
  • Administratíva s tým spojená

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritériá:
  • Pokročilá úroveň anglického jazyka - PODMIENKA - denná písomná a ústna komunikácia
  • Znalosť iného cudzieho jazyka (nemecký, srbský, poľský, maďarský) je vítaná
  • Prax na pozícii v logistike/špedícii/administratíve - je výhodou, nie však podmienkou
  • Komunikatívnosť a správna miera asertívnosti
  • Odolnosť voči stresu
  • Schopnosť pohotovej reakcie
  • Precíznosť pri práci
  • Schopnosť pracovať samostatne po zaškolení
  • Tímovosť

POZÍCIA JE VHODNÁ AJ PRE ŠIKOVNÝCH ABSOLVENTOV.

Benefity

Ponúkané benefity:
  • Komplexný intenzívny zaškolovací program
  • Príjemné pracovné prostredie
  • Medzinárodné prostredie
  • Priestor pre uplatnenie vlastnej iniciatívy a nápadov
  • Jazykové kurzy (anglický a nemecký jazyk)
  • Ročné odmeny v závislosti od plnenia cieľov

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/obchod-a-marketing/

Business Support Center | Engineering | Administratíva | Zákaznícky servis | Logistika | Administratívny pracovník | Referent | Špecialista | Operátor | Obchodný zástupca | Logista | Forwarder | Preprava | Forwarding agent