pripája sa...

ŠPECIALISTA PRE DAŇOVÚ OBLASŤ S NEMECKÝM JAZYKOM

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 300 - 1 400 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Kubicskóová Petra
Ref. Č. 22435

Pre nášho klienta, známu medzinárodnú spoločnosť, hľadáme človeka, ktorý má skúsenosti a prehľad v daňovej oblasti.

Náplň práce:

  • Zodpovednosť za oblasť DPH
  • Príprava a spracovanie daňových priznaní
  • Daňová registrácia
  • Konsolidácia DPH účtov
  • Spolupráca s daňovými inšpektormi počas auditov
  • Identifikácia možností na zvýšenie účinnosti procesov
  • Monitorovanie daňových právnych predpisov a schopnosť implementácie zmien

Požiadavky

Ideálny kandidát spĺňa nasledovné požiadavky:
  • VŠ vzdelanie ekonomického smeru
  • Min.2 roky skúseností v oblasti daní, komplexnom účtovníctve, alebo audite
  • Schopnosť riadiť a realizovať projekty
  • Aktívna znalosť anglického a nemeckého jazyka
  • Výborné komunikačné a analytické zručnosti

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo/

Finance a bankovníctvo a investície | Audit | Dane | Účtovníctvo | Špecialista | Audítor | Účtovník | Dph | Tax consultant / specialist