pripája sa...

ŠPECIALISTA POHĽADÁVOK S ANGLICKÝM JAZYKOM

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 200 - 1 600 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Slaninová Daniela
Ref. Č. 23346

Máš rád dynamické medzinárodné prostredie? Rozvíjaj svoje ekonomické zručnosti na pozícii ŠPECIALISTA POHĽADÁVOK s anglickým jazykom.

Hlavnou náplňou práce bude:

  • Denná komunikácia s externými a internými partnermi
  • Spolupráca s účtovným oddelením
  • Manažment neuhradených pohľadávok prideleného portfólia klientov
  • Sledovanie rizikových klientov
  • Dohľad nad dodržiavaním vnútropodnikových procesov
  • Pravidelný reporting manažmentu

Vhodné aj pre absolventov právnických fakúlt !

Americký pracovný čas od 14:00 - 22:00 hod.

Požiadavky

Ak spĺňaš nasledujúce požiadavky, pošli nám svoj životopis ešte dnes:
  • Vzdelanie v oblasti financií/ekonómie/ práva
  • Skúsenosti v administratíve
  • Plynulá znalosť anglického jazyka
  • Komunikatívnosť
  • Asertivita
  • Zodpovednosť

Benefity

Firemné benefity:
  • Možnosť kariérneho rastu
  • Jazykové kurzy
  • 13. garantovaný plat
  • Ročné prehodnocovanie platu

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Vymáhanie pohľadávok | Účtovník | Centrá zdieľaných služieb | Pohľadávky |