pripája sa...

ŠPECIALISTA PODPORY ZÁKAZNÍKOV - menšia spoločnosť

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 200 - 1 500 EUR/mes.
Publikované 16 dňami
Kontakt Škoricová Daniela
Ref. Č. 4-26-27286

Hľadáme komunikatívneho kandidáta, ktorý rád pomáha zákazníkom, ma pozitívny prístup, je ochotný a zároveň mu vyhovuje práca v menšom kolektíve.

Náplňou práce na pozícii ŠPECIALISTA PODPORY ZÁKAZNÍKOV je:

  • Každodenná komunikácia so zákazníkmi z prostredia kancelárie
  • Prevzatie požiadaviek a reklamácií od zákazníkov a ich zápis do interného systému
  • Starostlivosť o zákazníkov
  • Informovanie zákazníkov
  • Práca s internými nástrojmi a systémami
  • Spolupráca s technickým oddelením
  • Reporting

Miesto výkonu práce : Bratislava - Ružinov, smer Shopping Palace, Zlaté Piesky

Pracovná zmluva na dobu určitú - 1 rok

Stredne veľká spoločnosť - do 100 zamestnancov

Flexibilný pracovný čas 9:30 - 15:30 = čas, kedy musíte byť v práci, zvyšné hodiny si viete prispôsobiť

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Aktívna znalosť nemeckého jazyka na úrvoni C1 (slovom a písmom) - budete denne komunikovať s obchodnými partnermi (mailovo aj telefonicky)
  • Komunikatívna znalosť anglického jazyka na úrovni B1
  • Dobré komunikačné schopnosti
  • Všeobecné počítačové znalosti (bežný užívateľ MS Office)
  • Zameranie na zákazníka a ochota denne komunikovať so zákazníkmi
  • Schopnosť rýchlo sa učiť
  • Schopnosť prioritizovať
  • Logické uvažovanie

Benefity

Spoločnosť ponúka:
  • časová flexibilita
  • možnosť home office až 2 dni v týždni
  • plne hradené stravné lístky
  • jazykové kurzy
  • masáže
  • smoothies na pracovisku
  • multisport kartu

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=absolventi

Business Support Center | Zákaznícky servis | Operátor | Pracovník technickej podpory | Špecialista | Call centre | Telecommunication engineer