pripája sa...

ŠPECIALISTA ODDELENIA PLATIEB S NEMECKÝM JAZYKOM

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 000 - 1 200 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Slaninová Daniela
Ref. Č. 23110

Ak si komunikatívny, hovoríš po anglicky a nemecky a hľadás administratívnu pracovnú pozíciu na finančnom oddelení v jednej z najväčších spoločností v Bratislave, pošli nám svoje CV !

Náplň práce:

  • Aktívna každodenná komunikácia v anglickom a nemeckom jazyku
  • Administratívna podpora pre oddelenie prichádzajúcich faktúr a pre zákazníkov spoločnosti
  • Komunikácia s klientmi a riešenie nezrovnalostí v oblasti fakturácie
  • Úzka spolupráca s inými oddeleniami spoločnosti
  • Práca s internou databázou spoločnosti

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Plynulá znalosť anglického a nemeckého jazyka (slovom aj písmom) podmienkou
  • Ekonomické stredoškolské / vysokoškolské vzdelanie alebo relevantná prax v ekonomickej / finančnej sfére
  • Administratívna skúsenosť (min.6 mesiacov)
  • Skúsenosť s fakturáciou výhodou
  • Komunikatívna, flexibilná a dynamická osobnosť

Benefity

Firemné benefity:
  • 13. garantovaný plat
  • Ročné prehodnocovanie platu
  • Nadštandardne preplácané gastro lístky
  • Príspevky na jazykové kurzy
  • Fitness
  • Team buildingy, športové a rodinné dni

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

Business Support Center | Administratíva | Zákaznícky servis | Finance | Špecialista | Účtovník | Kontrolór | Claims specialist