pripája sa...

ŠPECIALISTA PLATIEB

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 000 - 1 200 EUR/mes.
Publikované 3 mesiacmi
Kontakt Sopková Terézia
Ref. Č. 22312

Pre nášho klienta, stabilnú medzinárodnú spoločnosť, hľadáme nových účtovníkov v oblasti platieb. V pŕipade, že máte záujem sa kariérne posunúť vo svete financií a účtovníctva, zašlite nám Váš životopis, radi Vás následne budeme kontaktovať.

Vaša náplň práce bude:

  • príprava a procesovanie platobných príkazov
  • každodenná komunikácia s dodávateľmi a výrobnými prevádzkami
  • analýza a riešenie nezrovnalostí pri platbách
  • príprava reportov

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal spĺňať:
  • predošlá skúsenosť v rámci financií/administratívy aspoň 1 rok
  • ekonomické vzdelanie
  • ovládanie anglického jazyka na plynulej úrovni
  • skúsenosti v SAP
  • precíznosť a rozvinuté komunikačné zrućnosti

Benefity

Spoločnosť ponúka:
  • garantovaný 13. plat
  • možnosť kariérneho rastu a tréningových aktivít
  • príspevky na jazykové kurzy
  • medzinárodné prostredie
  • teambuildingové aktivity

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo/

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Účtovník | Fakturant | Analytik | Bookkeeper, accountant