Špecialista platieb

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 400 - 1 600 €
Ref. Č.
1-7-41696-3

Zaujímate sa o prácu v ekonomickej sfére? Ovládate anglický jazyk na úrovni B2? Táto pracovná pozícia je vhodná či už pre skúsenejšieho človeka, ako aj pre šikovného absolventa.

Vaša náplň práce bude:

  • Spracovanie, sledovanie a riešenie problémov procesov platieb
  • Práca s globálnymi nástrojmi elektronického bankovníctva pre manuálne platby a požadované vstupné procesy
  • Podpora transakcií, uzávierok a reporting
  • Účasť a spolupráca na projektoch a na vylepšovaní systému a procesov
Požiadavky

Radi Vás zvážime na túto pracovnú pozíciu, ak spĺňate nasledovné požiadavky:

  • Anglický jazyk na úrovni B2
  • Vysokoškolské vzdelanie v ekonomickej oblasti- stačí aj Bc.
  • Aspoň ročná prax v podobnej oblasti
Benefity

Spoločnosť ponúka zaujímavé benefity, ako napríklad:

  • Bridge days (pracovné voľno nad rámec zákona)
  • Možnosť pracovať z domu (home office)- až 3 dni do týždňa
  • 3 dni zdravotného voľna
  • Finančný príspevok na šport / kultúru / regeneráciu pracovnej sily
  • Doplatok ušlej mzdy pri PN / OČR (20 dní ročne)
  • Príspevok na stravu nad rámec zákona