pripája sa...

ŠPECIALISTA PLÁNOVAČ VO VÝROBE + DISPONENT ( 13. 14. PLAT)

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 200 - 1 700 EUR
Publikované 8 dňami
Kontakt Čambáliková Jana
Ref. Č. 1-30-33028

Máte skúsenosti z výroby? Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni? Tak máme pre teba zaujímavú pozíciu, vo výrobnej spoločnosti, ktorej výrobky určite poznáš zo svojej chladničky.

Tvojou náplňou práce bude:

  • plánovať a koordinovať výrobu na dennej báze
  • zabezpečovať optimalizáciu plánovacích procesov
  • zabezpečovať dodanie tovaru pre klientov v požadovanom množstve
  • komunikácia s rôznymi internými oddeleniami od výroby a tiež s exportom a predajom
  • zodpovednosť za optimálne skladové zásoby
  • kontrola a zabezpečenie požadovaného množstva obalových materiálov
  • práca v programe SAP

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • skúsenosti v programe SAP - VÝHODA
  • znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni PODMIENKA
  • znalosť Microsoft office najmä - EXCEL PODMIENKA
  • prax z výrobnej spoločnosti min. 2 roky PODMIENKA
  • flexibilita
  • samostatnosť
  • komunikatívnosť
  • analytické myslenie

Benefity

Pre svojich zamestnancov majú pripravený balík benefitov:
  • 13. 14. plat
  • pracovný pomer na dobu neurčitú
  • jazykové kurzy
  • náborový príspevok
  • príspevok zamestnávateľa na DDS
  • príspevky na životné jubileá
  • príspevky k pracovnému výročiu
  • zákonné príspevky nad rámec Zákonníka práce
  • kultúrne, spoločenské a športové akcie a iné

Engineering | Logistika | Plánovač | Logista | Materiálové toky | Plánovanie | Obchod | SAP | Proces | Výroba | Production planner