pripája sa...

ŠPECIALISTA ODDELENIA POHĽADÁVOK S ANGLICKÝM JAZYKOM

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 150 - 1 300 EUR
Publikované 6 dňami
Kontakt Gašparovič Michal
Ref. Č. 1-26-31200

Hľadáme špecialistu, ktorý nadobudne skúsenosti s prácou s klientskym servisom a poskytovaním najvyššieho levelu klientskej podpory v oblasti pohľadávok. Ak je navyše level Vášho anglického jazyka na vysokej profesionálnnej komunikatívnej úrovni, radi sa s Vami porozprávame o detailoch aktuálne otvorenej pozície, ktorá by Vás mohla zaujímať!

Vašou náplňou práce bude:

  • Identifikácia a riešenie nezrovnalostí v platobnom styku spoločnosti pre pridelené portfólio klientov
  • Riadenie a koordinácia portfólia pohľadávok spoločnosti a nastavovanie splátkových kalendárov
  • Aktívna komunikácia s partnermi v anglickom jazyku
  • Sledovanie platnosti obchodných kontraktov
  • Dodržiavanie súladu procesov s firemnými smernicami

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce podmienky:
  • SŠ alebo VŠ vzdelanie ekonomického smeru
  • Aktívna znalosť anglického jazyka na úrovni C1
  • Prax na obdobnej pozícií minimálne 6 mesiacov
  • Výborné komunikačné a analytické zručnosti
  • Ovládanie balíka MS Office

Benefity

  • Práca v medzinárodnej spoločnosti
  • Motivujúce finančné ohodnotenie
  • Možnosti profesionálneho rastu
  • Odborné a jazykové vzdelávanie
  • Zaujímavý sociálny program
  • 13. plat

Business Support Center | Administratíva | Zákaznícky servis | Finance | Špecialista | Administratívny pracovník | Vymáhač pohľadávok | Účtovník | Fakturant | Excel | Spracovania dát | Pasívny | Call centre | Claims specialist