pripája sa...

ŠPECIALISTA ODDELENIA POHĽADÁVOK S ANGLICKÝM JAZYKOM

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 100 - 1 300 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Zaťko Martin
Ref. Č. 23420

Staňte sa aj Vy súčasťou úspešného tímu nášho klienta, medzinárodnej spoločnosti pôsobiacej v oblasti automotive, ktorý hľada vhodných kandidátov na pozíciu Špecialista oddelenia pohľadávok s aktívnou znalosťou anglického jazyka.

Vašou náplňou práce bude:

  • Riadenie a koordinácia portfólia pohľadávok spoločnosti
  • Identifikácia a riešenie nezrovnalostí v platobnom styku spoločnosti
  • Aktívna komunikácia s partnermi v anglickom jazyku
  • Sledovanie platnosti obchodných kontraktov
  • Dodržiavanie súladu procesov s firemnými smernicami
  • Aktívne nachádzanie možností na zefektívňovanie procesov a ich implementácia
  • Zodpovednosť za pridelenú dátovú základňu
  • Zlepšovanie interných procesov

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce podmienky:
  • SŠ alebo VŠ vzdelanie ekonomického smeru výhodou
  • Aktívna znalosť anglického jazyka
  • Prax na pozícií v oblasti starostlivosti o zákazníka
  • Výborné komunikačné a analytické zručnosti
  • Ovládanie balíka MS Office
  • Pracovná alebo študijná skúsenosť zo zahraničia výhodou
  • Flexibilita pracovať na posunutý pracovný čas (samozrejme férovo kompenzovaný!)

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

Business Support Center | Zákaznícky servis | Vymáhač pohľadávok | Junior | Aktívny | Claims specialist