pripája sa...

ŠPECIALISTA OBCHODNO - TECHNICKÉHO ÚSEKU (GEOLÓGIA)

Lokalita Žilinský kraj
Publikované 4 mesiacmi
Kontakt Bacová Michala
Ref. Č. 24075

Popis Práce

Chceš dynamickú prácu, ktorá ťa bude baviť?
Chceš pracovať v medzinárodnom prostredí a aktívne komunikovať v angličtine?
Vyštudoval si geólógiu, geotechniku alebo dopravné stavby?
Si technicky zdatný, ale zároveň vieš, ako správne jednať s ľuďmi?

Využi príležitosť, ktorú ponúka náš klient a staň sa súčasťou silného, úspešného tímu na pozícií ŠPECIALISTA OBCHODNO - TECHNICKÉHO ÚSEKU.

Náplň práce:

  • Zastrešenie obchodu po technickej stránke
  • Komunikácia so zákazníkmi
  • Prezentácia spoločnosti
  • Účasť na výstavách, veľtrhoch
  • Spolupodieľanie sa na konkrétnych projektoch

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • VŠ vzdelanie v relevantnom odbore
  • Znalosť práce v AutoCAD
  • Aktívnu angličtinu
  • Technickú zdatnosť
  • Vodičský preukaz sk. B

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=stavebnictvo-a-reality

Stavebníctvo | Správa budov | Pozemné | Architekt | Projektant | Projektový manažér | AutoCAD | Junior | Project Designer