pripája sa...

ŠPECIALISTA NACEŇOVANIA (oblasť servrov)

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 700 - 1 850 EUR/mes.
Publikované 4 mesiacmi
Kontakt Renáta Barbušinová
Ref. Č. 23986

Buďte špecialistom v oblasti pricingu v novom tíme pre spoločnosť pôsobiacu v IT oblasti!

Náplň práce:

  • Zodpovednosť za nacenenie produktov (t.j. servrov)
  • Zhodnotenie faktorov dôležitých pri nacenení produktov, ich analýza a následná implementácia do ceny produktu
  • Priama spolupráca s ostatnýmu oddeleniami v rámci spoločnosti
  • Reporting

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • Predchádzajúca skúsenosť s naceňovaním produktov
  • Technická znalosť serverov
  • Anglický jazky na úrovni B2
  • Orientácia na detail

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=it-telekomunikacie

Finance a bankovníctvo a investície | IT a telekomunikace | Analýzy | Ostatné | Analytik | IT Analyst