Špecialista na výkresovú dokumentáciu. Vhodné pre absolventov.

Lokalita Trenčianský kraj
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Marciňová Jana
Ref. Č. 23325

Otvára sa Vám skvelá príležitosť získať zaujímavú prácu v dynamickom a profesionálnom prostredí úspešnej nadnárodnej spoločnosti na pozícii Špecialista na výkresovú dokumentáciu.

Vašou náplňou práce bude:

  • Realizácia projektov v oblasti výskumu a vývoja produktov
  • Tvorba CAD - výkresov pre produkty
  • Pripravovanie súpiskov materiálov
  • Komunikácia s členmi tímu a vedúcim projektu
  • Práca s technickými výkresmi

Požiadavky

  • Technické vzdelanie (ideálne strojárske zameranie)
  • Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na základnejj úrovni
  • Používateľ MS Office
  • Znalosť a skúsenosti s prácou s technickými výkresmi
  • Ochota cestovať na služobné cesty

Benefity

Spoločnosť ponúka:
  • prístup k najmodernejším technológiám
  • účasť na prestížnych projektoch
  • uplatnenie a rozvoj Vašich znalostí a schopností
  • možnosť kariérneho rastu

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/engineering/

Stavebníctvo | Engineering | Výroba a prevádzka | Strojárstvo | Kreslič | Inžinier | Konštruktér / projektant | Absolvent | 2D | 3D | AutoCAD | Konštruovanie | Plasty | CATIA | SolidEdge | SolidWorks | ProE |