pripája sa...

ŠPECIALISTA NA PRIAME DANE

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 100 - 1 200 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Kolesárová Katarína
Ref. Č. 21486

Ak máš skúsenosť z daňovej oblasti, ktorú chceš využiť a zároveň sa naučiť niečo nové z oblasti daňovníctva, pošli nám CV a začni pracovať, ako daňový špecialista.

Vaša náplň práce bude:

  • Príprava daňových priznaní pre korporátnu spoločnosť v rámci EMEA regiónu
  • Zhromaždenie príslušných finančných informácií
  • Príprava daní z príjmov a odložených daňových výpočtov v súlade s právnymi požiadavkami jednotlivých krajín
  • Podpora, štandardizácia a optimalizácia procesov v celom regióne EMEA
  • Vnútro firemné daňové poradenstvo
  • Interná komunikácia medzi oddeleniami a zahraničnými pobočkami

Požiadavky

Požiadavky na kandidátov:
  • Dosiahnuté vzdelanie ekonomického zamerania
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • Skúsenosť v oblasti daní (min.1 rok)
  • Motivácia pre prácu vo sfére daňovníctva

Benefity

Firemné benefity:
  • 13. garantovaný plat
  • Ročné prehodnocovanie platu
  • Nadštandardne hodnotené gastro lístky
  • Kompenzácia nadčasov
  • Školenia a tréningy
  • Príspevky na jazykové kurzy

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

Business Support Center | Finance a bankovníctvo a investície | Administratíva | Finance | Dane | Špecialista | Kontrolór | Priame dane | Dph | Tax consultant / specialist