pripája sa...

ŠPECIALISTA NA PODPORU PREDAJA A OBCHODU

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 000 - 1 500 EUR
Publikované 2 mesiacmi
Kontakt Grafton Jobs
Ref. Č. 1-26-33493

Máte záujem o sales alebo nákup, ale chýbajú Vám skúsenosti? Táto pozícia by pre Vás mohla byť super začiatok kariéry. Ak Vám fungovanie sales oddelení nie je úplne cudzie, čítajte ďalej.

Vašou náplňou práce na tejto pozícii by bola:

  • komplexná podpora pre obchodníkov v oblasti operatívy, objednávok, faktúr a podobne
  • analýza trhu- kde sa dá potrebný softvérový produkt alebo služba kúpiť, za akú cenu, aký bude čas dodania a podobne
  • spracovanie a tvorba ponúk pre klientov

Požiadavky

Napriek tomu, že táto pozícia je vhodná aj pre absolventov bez skúseností, pár iných požiadaviek predsa len musíte splniť.
  • Plynulá znalosť anglického jazyka (C1), keďže budete angličtinu v práci využívať
  • Skúsenosť z oblasti nákupu alebo sales je výhodou
  • Logické myslenie a dobré komunikatívne zručnosti

Spoločnosť ponúka rôzne benefity, ktoré Vám budú predstavené samotnou spoločnosťou na osobnom pohovore.

Obchod a marketing | Business Support Center | Obchod | Administratíva | Zákaznícky servis | Manažér klúčových klientov | Administratívny pracovník | Referent | Špecialista | Akvizícia | B2B | IT | Spracovania dát | Junior | Sales representative