pripája sa...

ŠPECIALISTA NA ODDELENÍ ZÁVÄZKOV

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 200 - 1 400 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Veselá Lucie
Ref. Č. 23475

Pracovali ste minimálne 2 roky na oddelení pohľadávok alebo účtovníctva? Náš klient hľadá nového člena svojho tímu.

Náplňou práce budú nasledovné aktivity:

  • Komunikácia s dodávateľmi v anglickom jazyku na dennej báze
  • Riadenie záväzkov
  • Riešení vzniknutých problémov či nezrovnalostí v platobnom styku
  • Aktualizovanie databázy obchodných kontraktov
  • Vykonávanie činností v súlade s internými smernicami spoločnosti
  • Iniciácia zlepšovania interných procesov a ich následná realizácia
  • Spolupráca s inými internými oddeleniami

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal spĺňať:
  • Ekonomické vzdelanie
  • 2 roky skúseností vo finančnej oblasti (účtovníctvo, audit, kontroling, finančné analýzy )
  • Plynulá znalosť anglického jazyka slovom aj písmom
  • Pokročilá úroveň EXCELu
  • Skúsenosť so SAP je výhodou
  • Silné komunikačné a organizačné zručnosti

Náš klient ponúka svojim zamestnancom benefity vo forme kariérneho rozvoja, rotácie, spolupráce v rámci mladého kolektívu, jazykových kurzov, aktívneho využívania anglického jazyka na dennej báze a mnoho iného.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo/

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Účtovník | Záväzky | Helpdesk | SAP | Centrá zdieľaných služieb | Kontingenčné tabuľky | Senior |