pripája sa...

ŠPECIALISTA NA ODDELENÍ DOŠLÝCH PLATIEB

Lokalita Košice
Publikované 19 dňami
Kontakt Domonkošová Diana
Ref. Č. 3-11-27466

Rýchlo rastúca medzinárodná spoločnosť so zastúpením po celom svete hľadá kvalifikovaného uchádzača na pozíciu ŠPECIALISTA NA ODDELENÍ DOŠLÝCH PLATIEB.

Pracovná náplň:

  • súčasť REQ2PAY tímu
  • evidencia a správa dodávateľov v internom IS
  • evidencia a registrácia došlých faktúr
  • realizácia platieb, správa účtov, dohnľad nad cash flow
  • sledovanie termínov splatnosti a zmluvných podmienok
  • riešenie vzniknutých ad hoc situácií
  • pravidelný reporting

Požiadavky

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
  • VŠ vzdelanie s ekonomickým zameraním
  • Minimálne 2 ročná skúsenosť na obdobnej pozícii
  • Komunikatívna znalosť anglického jazyka je PODMIENKOU
  • Prehľad v oblasti ekonómie a financií
  • Dobrá znalosť MS Office nástrojov
  • Znalosť SAP- výhodou
  • Flexibilita
  • Zodpovednosť

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Účtovník | Financial analyst