pripája sa...

ŠPECIALISTA NA KRAJINNÉ INŽINIERSTVO

Lokalita Bratislavský kraj
Publikované asi mesiacom
Kontakt Urgas Martin
Ref. Č. 1-40-25150

Ponúkame Vám príležitosť stať sa členom tímu top špecialistov, ktorí sa zameriavajú predovšetkým na kvalitu a výsledky na pozícii ŠPECIALISTA NA KRAJINNÉ INŽINIERSTVO.

Vašou náplňou práce bude:

  • Implementácia know-how ohľadom krajinného inžinierstva do medzinárodných projektov
  • Príprava podkladov pre návrhy projektov
  • Príprava podkladov pre všetky fázy vybavovania povolení a rozpočtov
  • Poskytovať inovatívne riešenia
  • Aktívna práca s projektantmi
  • Spolupráca na schvaľovaní projektovej dokumentácie

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • Skúsenosti na obdobnej pozícii po dobu 3-och rokov
  • Skúsenosti s medzinárodnými projektami výhodou
  • Anglický jazyk na mierne pokročilej úrovni podmienkou
  • Vysoká škola so zameraním na krajinárstvo

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=stavebnictvo-a-reality

Stavebníctvo | Pozemné | Životné prostredie | Inžinier | Konzultant | Projektant | 2D | AutoCAD | Budova | Komerčné | Odpad | Projekt | Príprava | Senior | Geologist