Špecialista na kontrolu exportu a Customs (ECC)

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 300 - 3 500 €
Ref. Č.
1-21-39891

Medzinárodná spoločnosť s pôsobením v segmente zdravotníckych technológií hľadá do svojich radov špecialistu na administráciu exportu a cla.

Náplň práce zahŕňa:

  • kompletné zastrešovanie administratívnej stránky importu a exportu v rámci Slovenska
  • manažovanie všetkých import/export ECC aktivít v okolitých krajinách
  • HTS klasifikácia súčiastok
  • zodpovednosť za aktivity z medzinárodného prostredia (FTAs, NAFTA,...)
Požiadavky

Požiadavky na uchádzača:

  • aspoň 2 roky skúseností na obdobnej pozícii - so skúsenosťami s importom/exportom
  • odborná úroveň anglického jazyka v písanej aj verbálnej forme je NUTNOSŤOU
  • ovládanie legislatívy, medzinárodných regulácií, vývozných a dovozných zákonov