pripája sa...

ŠPECIALISTA NA DPH

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 600 - 1 800 EUR
Publikované 4 mesiacmi
Kontakt Gašparovič Michal
Ref. Č. 1-26-30430

Zaujíma ťa oblasť daní a baví Ťa práve DPH? Chceš sa v tomto smere naďalej zdokonaľovať? Ak máš analytické myslenie a schopnosť detailne pracovať tak neváhaj a staň sa novým členom nášho daňového oddelenia!

  • Poradenstvo v oblasti daní
  • Príprava daňovej dokumentácie
  • Komunikácia s klientami a daňovou správou
  • Práca s legislatívou a právnymi záležitosťami
  • Práca na ad-hoc zadaniach
  • Analýza dokumentácie a následne spracovanie

Požiadavky

  • Vysokoškolské vzdelanie ekonomického zamerania
  • 1,5-2 roky skúseností s prácou v oblasti daní (DPH)
  • Aktívna znalosť anglického jazyka (aktívna znalosť ďalšieho jazyka je vítaná)
  • Analytické myslenie, schopnosť pracovať s detailom, flexibilita
  • Záujem ďalej sa vzdelávať

  • Zaujímavá práca v mladom, dynamickom medzinárodnom kolektíve
  • Štruktúrovaný profesionálny rast
  • Komplexný program odborného vzdelávania a rôzne rozvojové programy
  • Možnosť pracovného vyslania do zahraničných kancelárií pre najlepších zamestnancov
  • Preplácané nadčasy
  • Možnosti športovania, firemné spoločenské akcie a iné

Business Support Center | Finance a bankovníctvo a investície | Administratíva | Finance | Účtovníctvo | Audit | Dane | Špecialista | Audítor | Analytik | Účtovník | Spracovania dát | SAP | Excel | Priame dane | Nepriame dane | Tax consultant / specialist