pripája sa...

ŠPECIALISTA LOKÁLNYCH/ZAHRANIČNÝCH DANÍ

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 100 - 1 300 EUR/mes.
Publikované 3 mesiacmi
Kontakt Sopková Terézia
Ref. Č. 22315

Máte skúsenosti v oblasti daní a chcete sa ďalej rozvíjať? Máme pre Vás príležitosť na pozícii ďaňového špecialistu pre stabilnú, medzinárodnú spoločnosť.

Náplňou práce bude:

  • Kalkulácia daní pre korporátnu spoločnosť
  • Príprava daňových priznaní a odložených daní podľa platnej legislatívy v pridelenom regióne
  • Zhrmažďovanie finančných výkazov za účelom daňových priznaní
  • Sledovanie legislatívnych zmien
  • Štandardizácia a zlepšovanie daňových procesov
  • Komunikácia s vnútropodnikovými oddeleniami za účelom daňového poradenstva

Požiadavky

Ideálny kandidát spĺňa nasledovné:
  • Vysokoškolské vzdelanie v oblasti financii/daní
  • Pracovné skúsenosti v oblasti daní a účtovníctva
  • Plynulá znalosť anglického jazyka
  • Precíznosť a time-manažment
  • Rozvinuté komunikačné zručnosti
  • Znalosť ERP systémov je výhodou

Benefity

Spoločnosť ponúka:
  • garantovaný 13. plat
  • možnosť kariérneho rastu a tréningových aktivít
  • jazykové kurzy
  • medzinárodné prostredie
  • príspevky rôzneho druhu

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

Finance a bankovníctvo a investície | Dane | Účtovníctvo | Špecialista | Účtovník | Tax consultant / specialist