pripája sa...

ABSOLVENTI S NEMČINOU - POZOR!

Lokalita Trenčianský kraj
Publikované 5 dňami
Kontakt Bacová Michala
Ref. Č. 5-13-25018

Popis Práce

Si mladý a hľadáš uplatnenie na trhu práce?
Dokážeš sa dohovoriť po nemecky?

Využi príležitosť uplatniť sa v medzinárodnej výrobnej spoločnosti na pozícií DISPONENT LOGISTIKY a rozbehnúť svoju kariéru!

Náplň práce:

  • Zodpovednosť za komunikáciu s prideleným zákazníkom
  • Príjem a evidencia objednávok
  • Komunikácia s výrobou, plánovaním a skladom ohľadne možnosti dodávok
  • Zabezpečenie prepravy - objednávka prepravy, sledovanie priebehu dodávky, komunikácia s prepravcom
  • Riešenie prípadných reklamácií a nezrovnalostí
  • Tvorba dodacích listov a exportných dokumentov
  • Hodnotenie prideleného portfólia dopravcov
  • Ad hoc požiadavky na oddelení logistiky

Čo môžete získať?
  • Skúsenosti z výrobnej spoločnosti
  • Možnosť zlepšovania jazykových znalostí vďaka ich dennému použitiu
  • Byť súčasťou priateľského a otvoreného tímu logistov vo firme, ktorá funguje na rodinných princípoch
  • Možnosť rásť čo do šírky kompetencií

Požiadavky

Hľadáme kandidáta, ktorý:
  • má SŠ alebo VŠ vzdelanie, logistika vítaná
  • dokáže komunikovať v nemčine (iný jazyk výhodou)
  • je otvorený, priateľský, má dobré komunikačné zručnosti a chuť sa ďalej učiť.

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=obchod-a-marketing

Engineering | Logistika | Logista | Plánovač | Špecialista | Analytik | Dodávateľ | SAP | Logistician