pripája sa...

ŠPECIALISTA LOGISTIKY

Lokalita Košický kraj
Platové ohodnotenie 900 - 1 200 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Dancáková Veronika
Ref. Č. 23120

Ak máte skúsenosti v oblasti logistiky, komunikujete aktívne anglicky a nebojíte sa výziev, hľadáme práve Vás!

Zašlite nám svoj životopis a získajte príležitosť pracovať pre známu medzinárodnú spoločnosť na pozícii ŠPECIALISTA LOGISTIKY:

Pracovnou náplňou bude:

  • Zabezpečenie včasných dodávok výrobného materiálu do závodu.
  • Komunikácia s dodávateľmi a prepravnými spoločnosťami pri zabezpečení dodávok materiálu.
  • Kontrola presnosti a včasnosti dodávok od dodávateľov.
  • Riešenie rozdielov v dodávaných množstvách.
  • Spolupráca s oddelením kvality pri riešení reklamácií.
  • Organizovanie transportov.
  • Podpora pri zabezpečovaní materiálových zmien.
  • Administrácia dát v SAP systéme.
  • Reporting

Požiadavky

Požiadavky:
  • VŠ vzdelanie - technické / ekonomické zameranie
  • Skúsenosti na oddelení logistiky/zákazníckeho servisu/materálového plánovania
  • Anglický jazyk - PODMIENKOU
  • Pokročilé PC zručnosti - PODMIENKOU
  • Samostatnosť, proaktivita
  • Pracovné nasadenie a dynamika
  • Analytické myslenie
  • Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/obchod-a-marketing/

Engineering | Nákup | Nákupca | Automobilový priemysel | Komodita |