pripája sa...

ŠPECIALISTA FORIEM - VSTREKOLISY

Lokalita Prešov
Platové ohodnotenie 1 100 - 1 600 EUR
Publikované 2 mesiacmi
Kontakt Kostura Tomáš
Ref. Č. 3-30-30380

Pre nášho klienta, ktorým je úspešná medzinárodná spoločnosť, hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu ŠPECIALISTA FORIEM - VSTREKOLISY.

Náplňou Vašej práce bude:

  • Preberanie všetkých záležitostí súvisiacich s vypracovaním cenovej ponuky foriem pre lisy plastového vstrekovania
  • Zapisovanie a aktualizácia výrobnej dokumentácie
  • Zabezpečovanie kvalitných plastových výrobkov
  • Validácia etáp kvality
  • Prezentácia vzoriek zákaznikovi

Požiadavky

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
  • VŠ alebo Stredoškolské vzdelanie technického zamerania
  • Skúsenosť s technológiu vstrekolisov na plasty minimálne 2 roky - PODMIENKOU
  • Znalosti o plastových materiáloch
  • Prax s nastavovaním vstrekolisov
  • Znalosť postupov kvality APQP, FMEA, PPAP
  • Schopnosť čítať a vytvárať technické výkresy foriem

Engineering | Výroba a prevádzka | Strojárstvo | Výroba | Technik | Vstrekovanie | Plasty | Výroba | Produkt / výrobok | Process engineer