EVIDENCIA OBJEDNÁVOK A SKLADOVÝCH ZÁSOB - oddelenie logistiky - 2 voľné pozície

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 100 - 1 250 EUR/mes.
Publikované 3 dňami
Kontakt Škoricová Daniela
Ref. Č. 24325

Ak by si chcel pracovať v známej medzinárodnej spoločnosti, v mladom a dynamickom prostredí a zároveň ťa zaujíma oblasť logistiky, pošli nám svoje CV !

Náplňou práce je:

  • Zodpovednosť za evidenciu stavu zásob na sklade
  • Práca s objednávkami
  • Kontrola a evidencia dát v internom systéme
  • Zodpovednosť za aktualizáciu interných databáz
  • Komunikácia (mailom, telefonicky) s dodávateľmi a zákazníkmi
  • Aktívna spolupráca s kolegami na technickom, zákazníckom a nákupnom oddelení

Striedavý pracovný čas:
1 týždeň denná smena: 9:00 - 17:30
1 týždeň večerná smena 14:30 – 23:00 nadšatndardné príplatky za večernú smenu

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Skúsenosť v oblasti logistiky, s prácou v sklade veľkou VÝHODOU
  • VŠ vzdelanie
  • Plynulá znalosť anglického jazyka (slovom aj písmom) na úrovni B2
  • Aktívna znalosť MS Excel
  • Analytické myslenie
  • Výborne komunikačné schopnosti
  • Odolnosť voči stresu
  • Proaktivita

Benefity

Spoločnosť ponúka zaujímavý balíček benefitov:
  • Jazykové kurzy
  • Nadštandardné preplácanie nadčasov
  • 5 dní 100% hradenej PN
  • Vstupenky do kina
  • Poukazy do fitnescentra
  • Možnosť kariérneho rastu
  • Teambuildingové akcie

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=absolventi

Engineering | Business Support Center | Logistika | Administratíva | Logista | Špecialista | Absolvent | Analytik | Logistician