C++ programátor - logistika

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 500 - 2 800 €
Ref. Č.
1-16-37026

Pre nadšeného C++ programátora máme zaujímavú pracovnú príležitosť, pri ktorej budete spolupracovať na vývoji komplexnej logistikej aplikácie pre nemeckú spoločnosť.

Náplň práce:

  • vývoj, implementácia a údržba logistickej aplikácie, ktorá je používaná na interné účely spoločnosti (distribúcia)
  • nasadenie aplikácie v spolupráci s Devops tímom
  • skúmanie, diagnóza a prípadný troubleshooting vyskytujúcich sa bugov
  • poskytovanie L2 a L3 support v prípade vyskytujúcich sa chýb
  • on call pohotovosti raz za 5-6 týždňov, v prípade, že ste si však istý, že váš kód je bezchybný, pohotovosť by mala prebehnúť bez incidentov ;)
Požiadavky

Požiadavky:

  • pokročilé skúsenosti s programovaním v jazyku C++
  • dobrá znalosť jazyka C# a súvisiacich .Net Frameworkov (prípadne možnosť zaškolenia)
  • znalosť SQL databáz
  • tímová spolupráca
  • anglický jazyk na komunikačnej úrovni B2
Benefity

Benefity:

  • 13. fixný plat
  • bonusový 14. plat
  • plne hradené stravné lístky aj počas dovolenky a štátnych sviatkov
  • 3 sick days za rok
  • cafeteria v hodnote 400 eur
  • práca z domu – aktuálne, neskôr čiastočný home office