pripája sa...

SPECIALIST IN ACCOUNTING

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 500 - 2 400 EUR
Publikované 4 mesiacmi
Kontakt Medzihradská Simona
Ref. Č. 1-11-31778

Popis Práce

Náplň práce:

  • Zodpovednosť za účtovanie nákladov
  • Reporting iným pobočkám
  • Zodpovednosť za kvartálne uzávierkové aktivity pre pridelené pobočky
  • Spolupráca na interných a externých auditoch
  • Koordinácia prípravy daňových priznaní

Požiadavky

Požiadavky na vhodného kandidáta:
  • 7 rokov skúseností v účtovníctve alebo audite
  • Znalosť US GAAP ALEBO SK GAAP ALEBO UK GAAP ALEBO IFRS
  • Plynulá komunikácia v anglickom jazyku na úrovni minimálne B2 je podmienkou
  • Pokročilá znalosť MS Excel
  • Schopnosť samostante pracovať

Benefity

  • Flexibilný pracovný čas,
  • Práca z domu,
  • Strava a dovolenka nad rámec zákona,
  • Preplatenie dopravy do práce, a iné

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Audit | Účtovník | Analytik | Audítor | Komplexný | Senior | Hlavný | Hlavná kniha | BIG 4 | Bookkeeper, accountant