pripája sa...

SOURCER/RESEARCHER (part time 25-30h/týž.)

Lokalita Košice
Sektor
Typ Práce Čiastočný úväzok
Platové ohodnotenie 3,50 - 4 EUR/hod.
Publikované 5 dňami
Kontakt Ričányová Anna
Ref. Č. 3-12-30571

Máš skúsenosti s vyhľadávaním kandidátov na sociálnych sieťach?
Chceš získať ďalšie zaujímavé skúsenosti v oblasti HR?

Staň sa členom nášho košického tímu. Hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu SOURCER/RESEARCHER.

Tvojou pracovnou náplňou bude:

  • vyhľadávanie a aktívne oslovovanie potenciálnych kandidátov v dostupných databázach a na sociálnych sieťach v súlade so zadanými kritériami
  • realizácia aktivít HR marketingu, aktívna komunikácia s cieľom náboru potenciálnych kandidátov
  • headhuntingové aktivity/executive search
  • telefonický a e-mailový kontakt s kandidátmi
  • selekcia kandidátov podľa pridelených kritérií
  • pozývanie kandidátov na pracovný pohovor
  • testovanie jazykových znalostí kandidátov
  • spolupráca s marketingovým oddelením pri tvorbe reklamy a pracovných ponúk
  • participácia na interných projektoch
  • starostlivosť o internú databázu kandidátov
  • administratívne úkony súvisiace s pracovnou pozíciou, reporting

Požiadavky

Hľadáme kandidáta/kandidátku na čiastočný úväzok (25- 30h/týždenne)
Práca je vhodná pre študenta VŠ s relevatnou HR praxou, prípadne pre skúsených HRistov, ktorí potrebujú určitú dávku flexibility.

Požiadavky:
  • skúsenosti v oblasti HR, ideálne z IT prostredia ( HR stáž, prax, Trainee program, PT )
  • skúsenosť s prácou na call centrách výhodou
  • skúsenosti s obsadzovaním IT, ale aj iných technických a netechnických pozícií
  • dobrý prehľad o pracovnom trhu na Slovensku a trendoch v sourcingu kandidátov
  • prirodzene komunikatívny typ so schopnosťou networkingu
  • profesionálne vystupovanie s mierou empatie pre prácu s ľudmi
  • kreativita, schopnosť hľadať cesty a nové riešenia
  • orientácia na cieľ, obchodnícky duch
  • flexibilita a schopnosť rýchlo reagovať na meniace sa prostredie
  • schopnosť samostatnej a systematickej práce s dobrým time manažmentom
  • komunikatívna úroveň angličtiny
  • pokročilá znalosť MS Office

Výberový proces bude vyzerať nasledovne:

1. Preselekcia došlých CVs
2. Telefonický prescreening vhodných kandidátov
3. Osobný pohovor a riešenie modelových situácií

Je množstvo dôvodov, prečo si vybrať práve nás - tradícia, know-how, zázemie medzinárodnej spoločnosti.. ale kto to dnes o sebe nehovorí, však? :)

V čom však vynikáme? Je to náš interne nazývaný "Grafton spirit" - v Graftone sme jednoducho radi spolu, baví nás to, čo robíme a chceme to robiť najlepšie ako sa dá.

Za svoju prácu dostaneš fixnú odmenu a v prípade úspešného obsadenia pozície tvojim kandidátom získaš odmenu podľa zadefinovaných interných pravidiel odmeňovania našej spoločnosti.

Čo viac?
  • od začiatku na nič nebudeš sám - absolvuješ potrebné školenia a vzdelávacie aktivity, ktoré z Teba spravia experta v oblasti, pre ktorú budeš pracovať;
  • máš k dispozícii balíček finančných i nefinančných benefitov, ktoré si môžeš namixovať podľa vlastného výberu (jazykové kurzy, športové aktivity s kolegami a iné);
  • vieš si výborné zarobiť - stačí len chcieť a makať!

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?utm_source=email

HR a kancelářské služby | HR | Recruiter | Špecialista | Konzultant | Agentúra | Nábor | Senior | Talent management | Research worker, researcher