pripája sa...

SOFTWAROVÝ INŽINIER - LABVIEW (vývoj)

Lokalita Skalica
Platové ohodnotenie 1 200 - 1 700 EUR
Publikované 27 dňami
Kontakt Pethövá Stanislava
Ref. Č. 1-10-32027

Vývojové centrum hľadá kandidátov na pozíciu SOFTWAROVÝ INŽINIER - LABVIEW.

Vašou náplňou práce bude:

  • Príprava počíťačov pre montážnu linku ( prepojenie PC-tenký klient-montážna linka)
  • Sledovanie aktuálnosti operačného systému v oblasti montáže, testovanie novej verzie, inštalácia novej verzie
  • Sledovanie problémov na montážnej linke, analyzovanie, informovanie a koordinovanie riešení a problémov so SW tímom
  • Koordinácia tímov s centrálnym SW
  • Kontrola funkčnosti s centrálnym tímom
  • Spravovanie systemu a úprava podľa požiadaviek
  • Vývoj a úprava v LabView
  • Analýza, zber požiadaviek priamo z výroby
  • Príprava PC na linkách, riešenie problémov
  • Vytvárať, modifikovať a spravovať softwarové nástroje spoločnosti, slúžiace na testovanie vo vývoji
  • Spravovať dokumentáciu k testovacím nástrojom
  • Update a implementácia testovacieho softwaru podľa štandardov spoločnosti
  • Vytváranie programu na zber testovacích dát v programe LABVIEW
  • Navrhovať optimalizácie procesov pri testovaní nových produktov z pohľadu softwaru, ktorý bude pri tom použitý

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • Anglický jazyk na mierne pokročilej úrovni PODMIENKOU
  • Znalosť softwaru LABVIEW PODMIENKOU
  • Znalosť práce v Matlabe a Simulinku podmienkou
  • VŠ vzdelanie technického alebo IT smeru podmienkou

Benefity

  • finančné bonusy
  • dni dovolenky navyše
  • jazykové vzdelávanie
  • príspevok na dôchodkové sporenie

IT a telekomunikace | Správa systému a hw | Vývoj sw a analýza | Programátor / vývojář | Administrátor / správce | Podpora | Junior | Aplikačný | Windows | Application SW administrator