Software Test Engineer (manual & automation testing)

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 500 €
Ref. Č.
1-16-38974

Do medzinárodného tímu testerov hľadáme skúseného kolegu, ktorý by sa rád podieľal na vývoji chromatografického dátového systému.

Náplň práce:

  • Zabezpečenie spoľahlivosti produktov pred ich uvedením na trh zákazníkom prostredníctvom testovania – manuálneho aj automatizovaného
  • Analýza a vývoj testovacích materiálov a následná dokumentácia (plány testov, testovacie skripty, testovacie správy)
  • Úzka spolupráca v rámci globálnych scrum tímov (Nemecko, Spojené kráľovstvo, USA)
  • Zlepšenie a udržiavanie automatizácie testovania pomocou rôznych testovacích nástrojov
Požiadavky

Požiadavky:

  • Vysokoškolské vzdelanie v oblasti softvérového inžinierstva/ IT alebo v príbuznom odbore (ukončený Bc. stupeň štúdia je podmienkou)
  • predchádzajúca pracovná skúsenosť s manuálnym testovaním ale aj automatizáciou minimálne 3 roky
  • Skúsenosť s viacerými typmi testovania
  • Záujem o manuálne testovanie ale aj ochota testy automatizovať
  • Znalosť nástroja na automatizáciu testovania – (Selenium/SoapUI atď.)
  • Skúsenosti s prácou v scrum tíme
  • Znalosť anglického jazyka na komunikačnej aj písomnej úrovni

· Ročný bonus v závislosti od seniority (9-12% z hrubej ročnej mzdy)

· Home office 2 dni v týždni

· Flexibilná pracovná doba

· 3x sickday na rok

· Referral program

· Akciový program spoločnosti