Angular/React dveloper- REMOTE, FREELANCE

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 000 - 3 500 €
Ref. Č.
1-16-36761

Do globálnej spoločnosti hľadáme Full Stack developer, ktorého náplňou práce bude:

  • porozumenie a vývoj kódu pre webové aplikácie
  • využívanie DevOps technológií na nasadenie jednotlivých verzií produktov do výroby
  • tvorba UI a UX riešení
  • tvorba prototypov a návrh nových riešení
  • deployment v CI/CD

Techstack:

.NET Core 3.1

Entity Framework

Angular

Jira

Azure DevOps

WPF a/alebo WCF

CI / CD pipeline

Požiadavky

Vhodný kandidát na túto pozíciu by mal mať:

  • profesionálne skúsenosti s vývojom v Angular/React
  • skúsenosti/ orientácia a záujem o backendové webové technológie
  • Azure DevOps
  • CI/CD Pipeline
  • pokročilá komunikácia v anglickom jazyku- B2
Benefity

· 100% možnosť práce REMOTE

· Ročné odmeny v podobe 13.platu

· Možnosť práce aj na živnosť/s.r.o.

· Flexibilná pracovná doba

· Platene jazykové kurzy angličtiny

· Voľné parkovacie miesta v blízkosti officu

· Spoločenská miestnosť so stolným futbalom a virtuálnou realitou