Software Engineer C++

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 500 - 3 500 €
Ref. Č.
1-16-40701-2

Máte skúsenosti s vývojom v C++ a chcelli by ste pôsobiť v tíme, ktorý pracuje na vývoji komplexného softvéru a kontrolných systémov pre kritické využitie v priemysle?

Náplň práce:

· analýza požiadaviek, dizajn, test a vývoj komponentov podľa definovaných požiadaviek v C++, resp. C#

· práca priamo s ťažkou technikou a HW kontrolných systémov

· riešenie aplikačných a technických problémov, maintenance a optimalizácia

· práca v Agile tíme v spolupráci s inými špecificky zmeranými vývojovými tímami

· mentoring menej skúsených kolegov

Požiadavky

· vzdelanie v IT, elektrotechnike alebo strojárstve alebo skúsenosti vo vývoji softvéru

· 2 roky skúseností s vývojom v C++ a objektovo orientovaného programovania

· znalosti Agile a Git

· aktívna komunikácia v angličtine, slovom aj písmom

Výhodou:

· skúsenosti s kontrolnýimi/embedded systémami na Linux/Windows

· znalosti Azure DevOps, C# a Python

Benefity
  • extra 5 dní dovolenky
  • flexibilný pracovný čas
  • možnosť HO/remote
  • príspevok do 3. piliera
  • životné poistenie
  • refferal bonus, dobrovoľnícky deň voľna a iné.