pripája sa...

Software engineer

Lokalita Česká republika
Sektor
Typ Práce Trvalý pracovný pomer
Publikované asi mesiacom
Kontakt Reitingerová Martina
Ref. Č. 24243

Popis Práce

Přišli jste na chuť jazyku .NET? Nebojíte se ve tomto jazyce psát eseje alespoň o 15-ti řádcích? Jste tím, kdo nejen umí číst, ale je zároveň sám tvůrce? Pokud ANO, tak pozice SOFTWARE ENGINEER čeká právě na Vás.

Hlavní náplň práce:

  • analýza a vývoj technických aplikací, jejich následná správa a údržba.

Požiadavky

  • minimálně tříletá zkušenost s programováním v jazyku .NET
  • zkušenost s programováním v ostatních jazycích (C++, C#, Java) výhodou
  • znalost databázových systémů MySQL, MS SQL
  • znalost prostředí Microsoft/Linux
  • zkušenosti z výrobní společnosti výhodou

Benefity

Společnost nabízí atraktivní zaměstnanecké výhody, neformální pracovní prostředí a prostor pro uplatnění vlastních nápadů, schopností a iniciativy.

Iné poznámky

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=engineering

Engineering | IT a telekomunikace | Strojárstvo | Quality assurance a testování | Správa systému a hw | Manažér | Servisný manažér | Špecialista | SW | Java | .NET | C/C++ | IT Consultant