SOFTWARE DESIGN INŽINIER/PLC PROGRAMÁTOR PRE JADROVÉ ELEKTRÁRNE

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 200 - 2 500 EUR
Publikované 5 dňami
Kontakt Pethövá Stanislava
Ref. Č. 1-30-31555

Popis Práce

Si absolvent? Zaujímajú Vás jadrové elektrárne?

Pre svetového lídra v oblasti jadrovej energie hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu SOFTWARE INŽINIERA/ PLC PROGRAMÁTORA.

Čo bude Vašou pracovnou náplňou?:

  • Návrh softvéru pre zabezpečenie bezpečnosti
  • príprava technickej dokumentácie
  • zakreslovanie schém
  • hľadanie riešení vzniknutých problémov

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • VŠ vzdelanie v oblasti - automatizácia, elektrotechnika, mechatronika
  • skúsenosti s PLC
  • komunikatívna úrovneň anglického jazyka
  • ochota cestovať pri príležitostných služobných cestách
  • tímovosť, komunikatívnosť, inovatívnosť

Benefity

  • flexibilná pracovná doba
  • medzinárodná spoločnosť
  • kariérny rast
  • možnosť pracovať v zahraničí
  • plne hradené stravné lístky

Engineering | Výroba a prevádzka | Elektrotechnika | Absolvent | Inžinier | Programátor | Špecialista | Technológ | Automatizácia | Rozvádzač | Projekt | Vstrekovanie | Káble | Programmer