SOCIAL MARKETING ASSISTANT WITH SLOVAK LANGUAGE | PART-TIME| REMOTE

Typ kontraktu
Dočasné pridelenie
Mzda
150 - 180 Kč
Práca z domu
Ref. Č.
126-19-42290

Ste študentkou marketingu, mamičkou/otcom na materskej dovolenke alebo si len chcete privyrobiť? Žijete sociálnymi médiami a máte čas sa im denne venovať a chcete pracovať REMOTE?

Poznáte pojmy ako dosah, obsah, PPC, CMS, CTR, CPM, SEO?

ÁNO? Čítajte ďalej! :-)

Náplňou práce bude:

  • správa účtov na sociálnych sieťach + správa komunít
  • tvorba jednoduchej grafiky v Canve (ak to nevieš, nevadí, naučíme ťa to)
  • tvorba obsahu (príspevky, články a videá)
  • preklady z češtiny do slovenčiny a príležitostne z angličtiny do slovenčiny
  • zadávanie PPC kampaní zameraných na nábor zamestnancov našej digitálnej agentúre
Požiadavky
  • aspoň krátke skúsenosti so správou účtov na sociálnych sieťach (uvítame príklady vašej vlastnej práce)
  • slovenský jazyk na úrovni rodeného hovorcu - dokonalá znalosť slovenskej gramatiky nutnosťou
  • angličtina - schopnosť komunikovať s kolegami a dodávateľmi v rôznych krajinách - telefonicky, písomne
  • časová flexibilita max. 15 hod/týždeň
  • schopnosť správne komunikovať na sociálnych sieťach (s tým vám však môžeme pomôcť)
  • všeobecný prehľad o online marketingu
  • FULL REMOTE - je len na tebe, či chceš s nami pracovať v našej kancelárii na Prahe 1 alebo z domu - u nás máš vždy miesto :-)
  • možnosť neustále sa vzdelávať
  • platené školenia, webináre atď.
  • žiadne pracovné víkendy
  • naozaj príjemný malý tím
  • dlhodobá spolupráca