pripája sa...

SKVELÁ PRÍLEŽITOSŤ PRE ŠTUDENTOV EKONÓMIE

Lokalita Košice
Sektor
Typ Práce Čiastočný úväzok
Publikované 9 mesiacmi
Kontakt Brecková Martina
Ref. Č. 3-19-29031

Študuješ na VŠ ekonomického zamerania? Medzi tvoj obľúbený predmet patrí účtovníctvo? Ponúkame ti jedinečnú príležitosť prax/brigádu 20hod./týždenne

Máš navyše vynikajúce organizačné zručnosti a prehľad v oblasti faktúr, platieb a vyznáš sa v Exceli? Ak si sa v popise našiel, pošli nám svoj životopis ešte dnes!

Tvojou náplňou práce bude:

  • Spracovávanie, kontroling a účtovanie došlých faktúr a platieb
  • Práca v internom systéme a v SAP
  • Spolupráca s internými oddeleniami spoločnosti
  • Plnenie úloh v zmysle pokynov priameho nadriadeného

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritériá:
  • Študent 3.,4.,5. ročníka na vysokej škole ekonomického zamerania PODMIENKA
  • Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni PODMIENKA
  • Znalosť talianskeho jazyka VÝHODA
  • Znalosť programu SAP VÝHODA
  • Aktívna znalosť MS Excel
  • Samostatnosť
  • Časová flexibilita
  • Tímová spolupráca

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=brigady-docasna-praca

Business Support Center | Finance a bankovníctvo a investície | Administratíva | Účtovníctvo | Administratívny pracovník | Excel | SAP | Junior | Bookkeeper, accountant