pripája sa...

SKVELÁ PRÍLEŽITOSŤ PRE JUNIOR ÚČTOVNÍKOV

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 860 - 1 000 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Krajsa Miroslav
Ref. Č. 21844

Si absolvent a máš chuť sa učiť nové veci v oblasti účtovníctva? Pre nášho klienta, veľkú medzinárodnú spoločnosť hľadáme šikovných absolventov. Ak chceš nabrať nové skúsenosti v oblasti účtovníctva, pošli nám svoje CV!

Tvojou náplňou práce bude:

  • Spracovanie dodávateľských faktúr
  • Kontrola jednotlivých aspektov faktúr (cena, účet, splatnosť)
  • Reporting chybovosti
  • Účasť na uzávierkových aktivitách
  • Komunikácia s ostatnými oddeleniami
  • Práca v internom systéme

Požiadavky

Požiadavky na kandidátov:
  • SŠ alebo VŠ ekonomického zamerania
  • Komunikatívna znalosť anglického jazyka
  • Zmysel pre detail
  • Orientácia na čísla
  • Chuť učiť sa nové veci

Benefity

Spoločnosť ponúka širokú škálu benefitov ako napríklad:
  • Garantovaný 13. plat
  • Jazykové kurzy
  • Zľavy na fitness programy
  • Kompenzácia nadčasov
a veľa iných

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo/

Business Support Center | Finance a bankovníctvo a investície | Administratíva | Finance | Administratívny pracovník | Spracovania dát | Reportovanie |