pripája sa...

Skúsený účtovník - greenfield projekt

Lokalita Nitra
Platové ohodnotenie 1 500 EUR/mes.
Publikované dňom
Kontakt Medová Natália
Ref. Č. 2-11-30276

Chceš byť súčasťou rozbiehajúceho sa projektu? Si skúsený účtovník a máš rád výzvy?
Tak hľadáme práve teba na pozíciu skúseného účtovníka!

Hlavnou náplňou tvojej práce na tejto pozícií bude:

  • Riadenie a koordinácia investícií a účtovníctva v počiatočnej fáze činnosti spoločnosti
  • Celková podpora v počiatočnej fáze pre všetky tímy
  • Monitorovaním všetkých činností v hospodársko-finančnej oblasti po uvedení spoločnosti do prevádzky
  • Spolupráca s oddelením HR pri výbere miestneho tímu ekonomickej a finančnej oblasti
  • Koordinácia a účasť vo fáze školenia finančného tímu zodpovedného za danú oblasť
  • Zodpovednosť za mesačné výkazy

Požiadavky

Ak spĺňaš tieto požiadavky neváhaj nám poslať svoje CV:
  • predchádzajúce pracovné skúsenosti z oblasti účtovníctva alebo controlingu
  • plynulá znalosť anglického jazyka
  • znalosť španielskeho jazyka výhodou
  • znalosť programu SAP a IFRS
  • skúsenosti s komunikáciou s auditormi
  • ochota pracovať v medzinárodnom prostredí a cestovať
  • Samostatnosť
  • Zodpovednosť

UVEDENÁ MZDA V INZERÁTE JE ZÁKLADNÁ NAJNIŽŠIA MOŽNÁ, KTORÁ SA ZVYŠUJE VZHĽADOM NA SKÚSENOSTÍ KANDIDÁTA.
PRETO AK AJ MÁTE VYŠŠIE PLATOVÉ OČAKÁVANIA, NEVÁHAJTE NÁM ZASLAŤ SVOJ ŽIVOTOPIS!

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?utm_source=email

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Analýzy | Audit | Kontroling | Manažment | Účtovník | Metodik | Analytik | Kontrolór | Komplexný | Priame dane | Hlavná kniha | IFRS | SAP | Proces | Senior | Bookkeeper, accountant