pripája sa...

ŠPECIALISTA PRE ROZVOJ A VZDELÁVANIE

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 2 000 - 2 200 EUR/mes.
Publikované 7 dňami
Kontakt Kolesárová Katarína
Ref. Č. 1-12-29901

Ak chcete zlepšovať a posúvať fungovanie medzinárodnej spoločnosti, máte skúsenosti v oblasti HR alebo projektového manažmentu, pošlite nám CV v angličtine a my Vám radi poskytneme bližšie informácie na osobnom pohovore.
Náplň práce:

  • Zefektívňovanie aktivít v oblasti vzdelávania zamestnancov pre americký región
  • Práca na poobedné zmeny - 13:00-21:00
  • Podpora oddelení zaoberajúcich sa rozvojom v oblastiach talent manažmentu a vzdelávania
  • Podpora projektového manažéra - príprava prezentácií, spracovanie projektu po technickej stránke a iné ad-hoc úlohy

Požiadavky

Požiadavky na zamestnanca:
  • Minimálne 3 roky skúseností v oblasti vzdelávania a rozvoja zamestnancov
  • Angličtina na úrovni C1 – plynulá komunikácia, biznisová slovná zásoba
  • Španielčina alebo portugalčina sú výhodou
  • Tímový hráč so skúsenosťami v projektovom manažmente
  • Znalosť v MS Office, SharePoint - pokročilý

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=hr-administrativa-a-pravo

Business Support Center | HR a kancelářské služby | Administratíva | Zákaznícky servis | HR | Administratívny pracovník | Špecialista | Konzultant | Tréner | Spracovania dát | Excel | Kontingenčné tabuľky | Reportovanie | Senior | Poradenstvo | Vzdelávanie a rozvoj | Talent management | Tréning | HR Consultant