pripája sa...

HĽADÁME MZDÁRA/MZDÁRKU SO SKÚSENOSŤAMI S PROGRAMOM HUMAN

Lokalita Košický kraj
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Jakabová Katarína
Ref. Č. 23316

Náš klient ponúka pracovnú príležitosť a jedinečné ocenenie pre skúsenú mzdovú účtovníčku.

Náplň práce:

  • Spracovanie a výpočet mesačných miezd v účtovníckom systéme HUMAN
  • Príprava harmonogramu spracovávania miezd
  • Spracovanie dochádzky
  • Dodržiavanie stanovených výplatných termínov
  • Aktivity súvisiace s mesačnými uzávierkami
  • Vypracovávanie a predkladanie dokumentov pre Sociálnu poisťovňu a zdravotnú poisťovňu

Požiadavky

Kandidát/ka by mal/a spĺňať nasledujúce kritériá:
  • SŠ alebo VŠ vzdelanie s ekonomickým zameraním
  • Skúsenosť v danej oblasti min. 2 roky - PODMIENKOU
  • Skúsenosti s prácou v systéme HUMAN- PODMIENKOU
  • minimálne mierne pokročilá znalosť anglického jazyka - PODMIENKOU
  • Znalosť zákonníka práce
  • Dobrá znalosť nástrojov MS Office
  • Orientácia na detail
  • Zodpovednosť
  • Možnosť nastúpiť ASAP

Benefity

Budú prezentované na osobnom pohovore.

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.
Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Účtovník | Fakturant | Mzdy | SAP | Senior | Payroll clerk