pripája sa...

SKÚSENÝ MANAŽÉR NÁKUPU - 3100€ - 3800€

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 3 100 - 3 800 EUR
Publikované 14 dňami
Kontakt Čambáliková Jana
Ref. Č. 1-30-32220

Hľadáme skúseného MANAŽÉRA NÁKUPU, ktorý sa vie s chuťou vrhnúť na zosúladenie systému nákupného oddelenia pre 2 európske pobočky s centrálou pobočkou. Potrebujeme flexibilného človeka, ktorý má skúsenosti s vedením tímu.

Tvojou náplňou práce bude:

  • Zosúladenie nákupných procesov, postupov na európskych pobočkách s centrálou spoločnosti
  • Vyhľadávanie nových dodávateľov, vyjednávanie zmluvných podmienok, uzatváranie zmlúv,
  • Nastavenie celého systému výberu dodávateľov, postup tendrovania
  • Aktívna spolupráca s centrálou spoločnosti
  • Koordinácia a riadenie 10 členného tímu nákupcov
  • Nastavovanie KPI

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni PODMIENKA ( nadriadený v zahraničí)
  • Skúsenosti s vedením tímu PODMIENKA
  • Prax v oblasti nákupu / strategického nákupu PODMIENKA
  • Samostatnosť
  • Analytické myslenie
  • Flexibilita - časté služobné cesty
  • Lojálnosť
  • Čestnosť

Spoločnosť ponúka balík benefitov, ktorý sa bude ešte ďalej rozširovať:
  • Pružná pracovná doba
  • Rôzne odborné školenia
  • Možnosť vyjednať si potrebné benefity

Engineering | Nákup | Nákupca | Nákup | Nástroje | Náklady | Dodávateľ | Purchaser