pripája sa...

SKLADOVÝ MANIPULANT/VZV

Lokalita Nitrianský kraj
Publikované 4 mesiacmi
Kontakt Czaková Žofia
Ref. Č. 22838

Pre prosperujúcu spoločnosť obsadzujeme pozíciu SKLADOVÉHO MANIPULANTA.

Vašou náplňou práce bude:

  • obsluha VZV
  • transport a zabezpečenie výroby materiálom
  • expedícia hotových výrobkov - nakladanie a vykladanie kamiónov

Požiadavky

Kandidát by mal mať hlbokú znalosť v nasledujúcich oblastiach:
  • ukončené SŠ vzdelanie
  • platné oprávnenie alebo prax vo vedení VZV
  • prax na obdobnej pozícii
  • časová flexibilita práca na zmeny
  • spoľahlivosť
  • preplácané nadčasy

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.
V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).
Ďakujem za porozumenie.

Výroba a prevádzka | Logistika | Výroba | Vodič | Warehouse keeper