Skladník VZV, práca na 2 zmeny, priamo v Nitre!

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 000 - 1 100 €
Ref. Č.
2-18-34834-1

Hľadáme šikovných ľudí na pozíciu skladníka s platnými papiermi na VZV

Vašou náplňou práce bude:

  • Vykládka kamiónov,
  • Obsluha VZV,
  • Overovanie zhodnosti dodaného tovaru s dodacím listom a objednávkou,
  • Overovanie stavu tovaru,
  • Vykládka materiálu a tovaru,
  • Príprava a podpisovanie prepravných dokumentov s prepravcom,
  • Príjem a výdaj tovaru na sklad (elektronicky),
  • Fyzický príjem a výdaj tovaru do zóny na to určenej,
  • Odovzdanie a archivácia dokumentov súvisiacich s dodaním tovaru,
  • Riadenie obalového materiálu,
  • Prebaľovanie výrobkov,
  • Fyzický a elektronický príjem a výdaj výrobkov na sklad,
  • Príprava výrobkov na expedíciu,
  • Páskovanie hotových výrobkov a uloženie na miesta a do zón na to určených,
  • Nakládka kamiónov
  • Práca so skenerom a počítačom
  • Inventúra obalov a hotových výrobkov.
Požiadavky

Práca na 2 zmeny

Platný preukaz VZV

VIAC INFO VÁM RADI POSKYTNEME NA ČíSLE 0902 985 059

Benefity
  • práca do interného stavu spoločnosti
  • základná mzda od 900 - 1000€ podla skúseností
  • premia viazana na poziciu: 100€
  • práca v čistom prostredí
  • zabezpečené pracovné oblečenie a pomôcky