pripája sa...

SKLADNÍK - VODIČ VZV LAMAČ

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 813 - 1 000 EUR/mes.
Publikované 10 mesiacmi
Kontakt Kostecká Mária
Ref. Č. 4-21-29371

Náš klient Vám ponúka príležitosť využiť svoje skúsenosti na pozícii SKLADNÍK-VODIČ VZV.

Vašou náplňou práce bude:

  • Nakládka a vykládka materiálu pomocou VZV
  • Triedenie materiálu
  • Kompletizácia a príprava materiálu na expedíciu
  • Rozvoz materiálu na dodávke / nákladnom aute, tzv. "MAN" v rámci Bratislavy

Výkon práce NA VÝBER v oblasti LAMAČ

8-hodinová pracovná doba PO-PIA

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Skúsenosť s prácou s VZV
  • Oprávnenie na prácu s VZV alebo aktívny vodič s VP sk. B + C
  • Zodpovedný prístup

Benefity

Spoločnosť Vám ponúka nasledovné benefity:
  • Nástupný bonud 1000€
  • Garantované prvé ZVÝŠENIE PLATU po skúšobnej dobe
  • Možnosť zvýšenia kvalifikácie na náklady zamestnávateľa
  • Bohatý sociálny program: príspevok pri narodení dieťaťa, pri uzatvorení manželstva, na posilňovňu, a iné
  • Firemné raňajky
  • Jedáleň priamo v budove u zamestnávateľa

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=vyroba-a-prevadzka

Výroba a prevádzka | Logistika | Vodič | Fork lift truck driver